O nás

 

  Od roku 2002 reprezentuji jako autorizovaný obchodní zástupce firmu Haas Fertigbau chanovice s.r.o. Tehdy mě zaujala její nabídka podílet se na projektu výstavby vysoce kvalitních rodinných domů v nové lokalitě Michalovice (příměstská čtvrť Mladé Boleslavi)

                

  V této lokalitě byl vystavěn vzorový dům Basic Line Venezia, kde jsem měl možnost od léta roku 2005 pracovat.

 

  V průběhu let 2005 až 2010 byly volné pozemky postupně prodány a zastavěny převážně domy z produkce Haas Fertigbau. Stavělo se také hodně v bezprostředním okolí Mladé Boleslavi, ponejvíce během let 2008 – 2009. Projekt byl velmi úspěšný, do roku 2010 se prodalo 40 domů typové řady Basic Line Venezia. Po vyčerpání všech pozemků v dané lokalitě byl nakonec jako poslední prodán i sám vzorový dům.

  V té době jsem se rozhodoval zda zůstat bydlet v panelovém domě – což pro uskutečnění dalších prodejů rodinných domů není zrovna ideální stav, nebo uskutečnit náš původní záměr přestěhovat se z města na venkov. Když se nám záhy podařilo zakoupit stavební pozemek v Chodské Lhotě, bylo v podstatě rozhodnuto. Pojali jsme Náš dům jako tzv. referenční, neboli předváděcí dům.

  Tímto si dovoluji Vás co nejsrdečněji pozvat na jeho prohlídku.

 Ing. Petr Vysušil

Autorizovaný obchodní zástupce pro:

Haas Fertigbau Chanovice s.r.o.

 

Další odkazy

Stavební pozemky na prodej ( stránka se připravuje)

Top dům