Jídelní lístek Ricochet Virtuální prohlídka

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dění v okolí > Akce v okolí

Akce v okolí


Betlémy

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Přijďte nasát již trochu vánoční atmosféru do čítárny, galerie a společenského sálu Městské knihovny Klatovy, kde budou až do konce tohoto roku k vidění betlémy vytvořené různými technikami. Vystavovaná díla patří do tvorby keramické dílny Džbán, Ivany Sieberové a Hany Heřmanové. Ve společenském sále na vás dýchne vánoční atmosféra z historických pohlednic. Výstavy jsou přístupné v době otevření čítárny a dětského oddělení.

Více

ČERTOVINY

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Veselé čertíky, Mikuláše a anděla autorky Jany Vyskočilové si můžete prohlédnout v dětském oddělení Městské knihovny Klatovy. Výstava je přístupná v době otevření dětského oddělení.

Více

Sleva - pobyty 2020

Místo
124, 34201 Nezdice na Šumavě
Datum konání
Typ

Sleva 10% na jakýkoliv pobyt rezervovaný na www.apartmany-nezdice.cz. Do poznámky při objednávce uveďte kód BFC2020.

Více

Mutanti hledaj východisko | Klatovy KC Falcon

Datum konání
Typ

Konečně to u nás vypereme! O duu Mutanti hledaj východisko můžeme tvrdit, že jsou moc alternativní na to, aby oslovili fanoušky domácích rapových stálic. Stejně jako většina odvážlivců, kteří přijdou s neortodoxním přístupem a nabídnou víc než tisíckrát přežvýkaná klišé, si ale své místo na scéně nakonec našli. Koncerty Mutantů jsou nezapomenutelným zážitkem. Jirka Konvalinka a Honza Vejražka, absolventi pražské DAMU, dva roky starým debutem s krkolomným názvem Můj bůh září do mých temnot – černoch připsali další kapitolu paralelních dějin českého divnorapu. Track Diskotéka se díky chytlavému nápěvu „Rey Koranteng je král, jeho zuby svítí úplně nejdál“ (a dalším, zde bohužel nepublikovatelným obratům) stal hymnou návštěvníků jejich přesvědčivých koncertů. „Vytáhněte si své modlitební notebooky,“ vyzývali zase ve skladbě Fénix za doprovodu industriálního techna. Za clonou sarkasmu a zesměšňování rapových stereotypů tepou mozaikovité beaty, které lze jen těžko připodobnit ke tvorbě někoho dalšího. Nenápadně glosující Mutanti často nastavují i druhou tvář plnou post-apokalyptické lyriky, naturalistických výjevů a střídavě umírající a rodící se naděje. A ty buď u toho!

Více

Magick Musick 2022

Datum konání
Typ

Podrobné info bude postupně přibývat na kmenovém webu https://www.madmusick.cz/festival/ Sobota 18. 6. 2022, 14:00 - otevřeno pro publikum (předběžný termín) Dosud potvrzení / yet confirmed: 1] ...

Více