Jídelní lístek Ricochet Virtuální prohlídka

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Dění v okolí > Akce v okolí

Akce v okolí


Babouci

Místo
Kašperské Hory
Datum konání
Typ

Koncert dechové kapely v kašperskohorském kině. Babouci se mohou pyšnit titulem nejstarší jihočeské dechovky. Tato slavná dechová kapela vznikla v roce 1868 a od té doby si stále udržují stejný hudební styl. Předprodej vstupenek na MěKIS Kašperské Hory.

Více

Magick Musick 2021

Datum konání
Typ

Podrobné info bude postupně přibývat na kmenovém webu https://www.madmusick.cz/festival/ Sobota 19. 6. 2021, 14:00 - otevřeno pro publikum (předběžný termín) Dosud potvrzení / yet confirmed: 1] ...

Více

Purgatio

Místo
Náměstí 1, 34192 Kašperské Hory
Datum konání
Typ

5. července 2021 se v kostele sv. Mikuláše představí unikátní audiovizuální projekt Purgatio. Projekt „Purgatio“ je výjimečný a v České republice dosud originální. Spojuje v jeden celek gregoriánský chorál, renesanční polyfonii, mluvené slovo a kresbu světlem. Toto jedinečné audiovizuální dílo je spojením živé hudební produkce s videoartem. Projekt vytvořilo pěvecké duo KCHUN Marek Šulc a Martin Prokeš.

Více

Filmové KašperskéHory

Místo
Kašperské Hory
Datum konání
Typ

Další ročník filmového festivalu představí různé filmy, které souvisí se Šumavou. Z široké filmové nabídky si vyberou jak dospělí, tak i děti. Ve foyer kina bude připraveno promítání dětských filmů a animační dílna pro děti.

Více

Sleva - pobyty 2020

Místo
124, 34201 Nezdice na Šumavě
Datum konání
Typ

Sleva 10% na jakýkoliv pobyt rezervovaný na www.apartmany-nezdice.cz. Do poznámky při objednávce uveďte kód BFC2020.

Více