znak Chodská Lhota minimapa
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dění v okolí > Akce v okolí

Akce v okolí


Československé legie

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Dovolujeme si vás pozvat na putovní výstavu ČESKOSLOVENSKÉ OBCE LEGIONÁŘSKÉ na téma: ČESKOSLOVENSKÉ LEGIE 1914–1920 Vernisáž k zahájení výstavy proběhne 1. 3. 2018 od 17 hod. Od 18 hodin bude následovat ve společenském sále Městské knihovny Klatovy přednáška Petra Tolara z Československé obce legionářské. Výstavu je možné si prohlédnout do 2. března do 30. dubna 2018 na chodbě Jezuitské koleje (vstup z náměstí) ve všední dny od 8–17 hodin.

Více

POZNÁVEJTE PŘÍRODU A ZA ODMĚNU PŘIJĎTE DO ZOO

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Dětské oddělení MěK se opět zapojilo do soutěže POZNÁVEJTE PŘÍRODU A ZA ODMĚNU PŘIJEĎTE DO ZOO, kterou již po páté pro malé čtenáře vyhlašuje Zoologická a botanická zahrada města Plzně společně se Sdružením přátel Zoologické a botanické zahrady města Plzně IRIS, z.s. Soutěž trvá od 1.3. do 30.11.2018, přihlásit se je možné kdykoliv v dětském oddělení knihovny nebo na pobočce ZŠ Tolstého. Podmínky soutěže: čtenářský průkaz v dětském oddělení nebo na pobočce ZŠ Tolstého (dětský čtenář) 12 návštěv v dětském oddělení knihovny nebo na pobočce ZŠ Tolstého (při každé návštěvě vypůjčit jednu knihu o přírodě) celkem přečíst 12 knih o přírodě Každy ze soutěžících, který splní všechny podmínky soutěže, obdrží v lednu 2019 volnou vstupenku do ZOO Plzeň.

Více

NENÍ KRÁLÍK JAKO KRÁLÍK

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

V měsíci dubnu se zabydleli v naší čítárně králíci. Jak vypadá takový králík teplomilný, kouzelnický či skotačivý? To a mnohem více zjistíte po zhlédnutí výstavy NENÍ KRÁLÍK JAKO KRÁLÍK od paní Jany Vyskočilové. Přijďte se inspirovat. Výstava je volně přístupná v otevírací době knihovny.

Více

PRŮKAZ PRO PLYŠÁKA

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

PRŮKAZKA PRO PLYŠÁKA - S KNÍŽKOU DO ŽIVOTA Chcete si doma zahrát na knihovnu? K tomu potřebujete průkazku! Vezměte s sebou nejoblíbenějšího plyšáka, panenku či jinou hračku a přijďte s dětmi do dětského oddělení naší knihovny. Hrací průkazky budeme vystavovat (zdarma) každé pondělí od 9–12 hod. Těšíme se na Vás.

Více

Dvě nevěsty a jedna svatba

Místo
Vodní 8, Město, 34401 Domažlice
Datum konání
Typ

Více

Buď s námi dál ... tour 2018

Datum konání
Konec
Typ

Koncertní program skupiny Jiří SCHELINGER revival OSTRAVA s názvem „ Buď s námi dál … tour 2018 “ je vzpomínkou a připomenutím velké rockové hvězdy 70 let, zpěváka a skladatele Jiřího Schelingera ,zasadního pilíře česko-slovenské hardrockové scény.

Více

Potvora

Místo
Příkopy 178, Sušice I, 34201 Sušice
Datum konání
Typ

Více

Kazišuci

Místo
Vídeňská 9, Klatovy IV, 33901 Klatovy
Datum konání
Typ

Více

Barokní jezuitské Klatovy

Místo
Balbínova, Klatovy
Datum konání

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na Barokní jezuitské Klatovy. Uskuteční se v pátek 27. 4. a v sobotu 28. 4. 2018. Připravili jsme pro Vás historickou konferenci, jež proběhne ve společenském sále Městské knihovny v Klatovech. Jejím tématem budou „rozmanitosti-miscellanea nejen balbínovská“. Navštívit můžete i doprovodnou výstavu v Pavilonu skla a requiem, které výjimečně bude přímo v katakombách v sobotu 28. dubna od 17.00 hodin. Věříme, že Vás program zaujme.

Více

Avengers: Infinity War

Místo
Prokopa Holého 128, Město, 34601 Horšovský Týn
Datum konání
Typ

Více
TOPlist